Merhaba arkadaşlar. Önemli bir yer bildirim uygulaması olan Swarm, pek çok özelliği bünyesine katarak çalışmalarına devam ediyor. Grup ve özel mesajlaşma özelliği ile ulaşmak istediğiniz kişilere ya da aynı ortamda gördüğünüz kişilere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu ulaşımlar ile daha renkli, daha estetik ve daha yenilikçi bir çözüme dahil olabilirsiniz. Sizin için sunulan pek çok özelliği güncellemeleri ile birlikte uygulamaya dahil edecek olan program, kaçırılmayacak özellikleri ile de karşımıza çıkmaya devam ediyor. İhtiyaçlarınız dahilinde sunulan ve ayrıcalıklı bir çözüm ile ön plana çıkarılan her fırsat için, sitemizi takip etmeye devam edin.

swarm

Swarm

Özel mesaj göndermek için yapmanız gereken tek şey, kişilerinize girmek ve mesaj göndermek istediğiniz kişinin üzerine gelerek, özel mesaj gönder seçeneğini kullanmak. Sonrasında ise mesaj gönderebilir ve duruma göre köşede yer alan ikondan ekstra kişiler ekleyebilirsiniz mesajınıza. Grup sohbetleri konusunda oldukça önemli adımlar atan Swarm, pek çok kişi için önemli bir çalışma ve çözüm sunuyor diyebiliriz. Zaman kaybetmeyin ve sizin için üretilen detayları kolaylıkla online yöntemler ile ön plana çıkarmaya devam edin. Sosyal medya uygulamaları arasında yer alan ve ihtiyaçlarınız için oldukça profesyonel çözümleri ön plana çıkaran bu uygulamalar, kaçırılmayacak çözümler sunmaya ve yer bildirimi yapmaya tüm hızı ile devam ediyor. Sizler de ihtiyaçlarınız için, çeşitli ulaşım seçenekleri için bu iletişim özelliklerini kullanabilir, ulaşmak istediğiniz kişilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Ayrıcalıklar, fırsatlar, estetik yenilikler ve detaylı çalışmalar için birbirinden farklı onlarca haberi sitemizde bulabilirsiniz. Teknolojiye dair pek çok gelişmeyi sitemiz üzerinden incelemek için, bizleri takip etmeye devam edin.