Gwx.exe nedir ve nasıl kaldırılır sorusuna dair bir cevap makalesi hazırladık ve siz değerli takipçilerimizin ihtiyaçlarına cevap vereceğini düşünüyoruz. İsterseniz hemen başlayalım. Öncelikle gwx.exe nedir sorusunun cevabını sunalım.

gwx.exe

Gwx.exe Nedir?

            Bilindiği gibi KB3035583 güncellemesi ile Windows sessiz sedasız Windows 10’a sahip olmayı sağlayan aracını yüklemişti. Windows 10’a işletim sistemini yükseltmek isteyen kullanıcılar ise bu makaleyi okusunlar. Bu güncellemeden kurtulmak ise çok basit. Öncelikle Denetim masasından ulaşacağınız Programlar ve Özelliklerini açıyoruz. Ardından Yüklü Güncelleştirmeler diyoruz. Ardından söz konusu güncellemenin ismini görüyoruz ve kaldır seçeneğine tıklıyoruz. Ardından bilgisayarı yeniden başlatıyoruz ve sorunun çözülmüş olduğunu görüyoruz.

Windows 10 İle İlgili Hamleler

            Windows, son dönemde yeni güncellemelerinin içinde, özellikle son işletim sistemini kullanmayanlar için ön plana çıkacak olan bir detay sunuyor. Bu detay ile bilgisayarlar hemen güncellenme yoluna gidiyor ve sürüm yükseltmek için sessiz sedasız indirme başlıyor. İşte bu tarz durumların önüne geçebilmek adına, Windows 10 ile ilgili bu sorunu ortadan bu şekilde kaldırabilirsiniz. Yukarıda yazdığımız detayları kullanarak, sizler de rahat ve kolay bir şekilde bütün çözümleri ön plana çıkarabilirsiniz. Sizin için yapılacak olan şeylerin arasında, birkaç tıklama işlemi yer alıyor. Zaman kaybetmeyin ve en estetik çözümleri ortaya çıkarmaya başlayın.

Profesyonel Detaylar Adına Güncel Hizmetler

            Profesyonel detaylar adına güncel hizmetler sunan sitemiz, sizler için çeşitli Windows bilgilerini ve haberlerini de sunmaya devam ediyor. Aklınıza takılan herhangi bir sorun var ise, bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Şimdiden iyi çalışmalar dileğimizi iletiyoruz.