Merhaba arkadaşlar. Yeni yazımızla aramıza hoş geldiniz. Sizin için ön plana çıkardığımız birbirinden farklı çalışmaları ve yenilikleri durmadan sürekli bir şekilde güncellemeye devam ediyoruz. Bu yazımızda, sizin için en ideal detayları sunmak adına Order and chaos büyü oyunu ile ilgili bilgi vereceğiz. Moba kitlesine hizmet veren bu oyun, oldukça büyük artılar sağlamaya devam ediyor ve kendi kemik kitlesi ile de büyük işler başarmaya devam ediyor. Hem yenilik bazında, hem de estetik çözümler bazında oldukça hızlı ve bir o kadar da profesyonel çözümler ile karşımıza çıkarılan oyun, dünyanın ilk mobil oyunu olma özelliğini barındırıyor ayrıca. Uzun süredir tercih edilen bu oyun, TCG yapısı ile tekrar gündeme geldi ve daha detaylı çalışmalar sunulmak üzere ön plana çıkarıldı diyebiliriz.

order and chaos

Order and Chaos Nasıl Oynanır?

Magic: The Gathering kurallarına benzer bir şekilde altyapısını kurmuş. İlk kez oynuyorsanız alışmanız biraz zaman alacaktır ama daha önce bir kez bile kart oyunu oynamışsanız hızla mücadeleye girebilirsiniz. Ücretsiz indirilebilen O&CD oyun içi para sistemi kullanarak gelirini elde ediyor ama hiç mi hiç agresif bir tutum içerisinde değil. Ne sosyal medyanızı ısrarla kullanmak istiyor ne de gözünüze her an “satın al, al bunu, bak çok güzel, AL DEDİM!” komutları ile gelmiyor. Bu tip oyunlara bütçe ayıracak biri değilseniz, reklam izlemek gibi kısa şeylerle de bazı ücretsiz taşlara sahip olabiliyorsunuz. Tecrübeniz kadar başarılısınız diyebiliriz.

Oyun ile ilgili pek çok detayı sitemiz üzerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Sizin için kendimizi her zaman ön plana çıkarmaya devam ediyoruz. Bütün oyun dünyasına kendini özel olarak yazdıran Order And Chaos Büyü oyunu, sizlere derin oyun deneyimleri sunmaya hazırlanıyor.